KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15321002
nr 1532 1002
William Kidd (c. 1790-1863), "Chelsea Pensioneres Celebrating the Battle of Trafalgar". Signerad. Olja på duk, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:34:52
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr
4.200 kr